Mjesni odbori

Članovi vijeća mjesnih odbora

VIJEĆE MJESNOG ODBORA DONJE MAKOJIŠĆE I
1. Vlado Sabolek, Donje Makojišće 31A   – predsjednik
2. Milan Vukalović, Donje Makojišće 22 – zamjenik predsjednika
3. Branko Ričko, Donje Makojišće 25   – član
4. Damir Petrek, Donje Makojišće 29  – član

5. Ivica Zajec, Donje Makojišće 1  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA DONJE MAKOJIŠĆE II
1. Mladen Benković, Donje Makojišće 176  – predsjednik
2. Dario Valjak, Donje Makojišće 197   – zamjenik predsjednika
3. Stjepan Novoselec, Donje Makojišće 198A  –  član
4. Mario Češi, Donje Makojišće 204    – član

5. Matej Petak, Donje Makojišće 197A  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA DONJE MAKOJIŠĆE III
1. Saša  Žuti, Donje Makojišće 40    – predsjednik
2. Stjepan Topolovec, Donje Makojišće 37  –  zamjenik predsjednika
3. Višnja Zeljak, Donje Makojišće 129   – članica
4. Vladimir Štefan, Donje Makojišće 128    – član

5. Verica Topolovec, Donje Makojišće 41  – članica


VIJEĆE MJESNOG ODBORA DONJE PRESEČNO
1.     Jeronim Štorga, Presečno 182A   – predsjednik
2.     Krunoslav Rutić, Presečno 211   – zamjenik predsjednika
3.     Karlo Štorga, Presečno 154 – član
4.     Vjekoslav Sabolić, Presečno 144   član
5.     Kristijan Stepan, Presečno 224   – član
6.     Mihaela Rutić, Presečno 141  – članica

7.     Stanko Sekačić, Presečno 151A  – član


 VIJEĆE MJESNOG ODBORA GORNJE MAKOJIŠĆE I
1. Željko Ferčak, Gornje Makojišće 60B    – predsjednik
2. Krešo Miklečić, Gornje  Makojišće 63  – zamjenik predsjednika
3. Mladen Žugec, Gornje Makojišće 89A   – član
4. Zvonimir Puškadija, Gornje Makojišće 77    – član

5. Andrejas Cifrek, Gornje Makojišće 70  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA GORNJE MAKOJIŠĆE II
1. Stjepan Pajan, Gornje Makojišće 37   – predsjednik
2. Ivan Horvat, Gornje Makojišće 38   – zamjenik predsjednika
3. Dražen Pajan, Gornje  Makojišće 42  – član
4. Danijela Horvat, Gornje Makojišće 42A    – članica

5. Nikola Pajan, Gornje Makojišće 42  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA GORNJE MAKOJIŠĆE III
1. Fabijan Marić, Gornje  Makojišće 16  – predsjednik
2. Vlado Bečeheli, Gornje Makojišće 1   – zamjenik predsjednika
3. Branko Oštrek, Gornje Makojišće 8    – član
4. Tomo Marić, Gornje Makojišće 9A    – član

5. Božidar Košćina, Gornje Makojišće 5   – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA GORNJE PODRUTE
1. Ivica Đopar, Podrute  132    – predsjednik
2. Stjepan Kranjec, Podrute 154   – zamjenik predsjednika
3. Nikolina Čikor, Podrute 128  – članica
4. Ivan Benko, Podrute 165    – član

5. Stjepan Hrebak, Podrute 149  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA GRANA
 
1. Silvio Oštrek, Grana 79 – predsjednik
2. Branimir Marić, Grana 12   – zamjenik predsjednika
3. Željka Fulir, Grana 86  – članica
4. Josip Ivanušec, Grana 53   – član
5. Zdravka Hođa, Grana 70A  – članica
6. Robert Marić, Grana 15  – član

7. Marijan Ferenđa, Grana 133  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA JAPAČE POLJE
1. Ivan Martan, Donje Makojišće 125A  – predsjednik
2. Dragutin Benković, Donje Makojišće 119A   – zamjenik predsjednika
3. Juraj Vuger, Donje Makojišće 98  – član
4. Tomislav Krajan, Donje Makojišće 108A    – član

5. Miljenko Vuger, Donje Makojišće 92  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA JELENŠČAK
1. Mirjana Kuzelj, Jelenščak 39    – predsjednica
2. Spomenka Vučenik, Jelenščak 36   – zamjenica predsjednice
3. Franjo Sekovanić, Jelenščak 46  – član
4. Dalibor Vučenik, Jelenščak 36    – član
5. Eduard Valdec, Jelenščak 23  – član
6. Stjepan Prdjun, Jelenščak 24  – član

7. Tomislav Vučenik, Jelenščak 31  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA KAMENA GORICA
1. Vladimir Vuger, Kamena Gorica 56    – predsjednik
2. Davor Budinski, Kamena Gorica 10    – zamjenik predsjednika
3. Suzana Mešnjak,  Kamena Gorica 30   – članica
4. Ivica Češi, Kamena Gorica 72  – član
5. Miljenko-Rikard Ritmanić, Kamena Gorica 47  – član
6. Dragutin Budinski, Kamena Gorica 7  – član

7. Ivan Kadi, Kamena Gorica 105 – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA KLJUČ
1. Miro Sabolić, Ključ, Vrtna 52   –  predsjednik
2. Ivica Sabolić, Ključ, Vinogradska 18  – zamjenik predsjednika
3. Vladimir Pintač, Ključ, Zrinskih 2  – član
4. Matija Fotak, Ključ, Kalnička 10    – član
5. Robert Koren, Ključ, V. Čolje 60  – član
6. Ninoslav Bartolec, Ključ, V. Čolje 61  – član
7. Sanja Trubelja, Ključ, Marofska 36  – članica
8. Franjo Trubelja, Ključ, Kalnička 3  – član

9. Tomislav Sakač, Ključ, Vinogradska 26  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA KRČ
1. Zoran Šantek, Krč 95    – predsjednik
2. Dario Šantek, Krč 62    – zamjenik predsjednika
3. Dragutin Đakmanec, Krč 84  – član
4. Marijan Gradišćak, Krč 108A  – član
5. Mladen Volarić, Krč 151A  – član
6. Jasmina Kišak, Krč 120  – članica

7. Josip Pupek, Krč 122A  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA MAĐAREVO
1. Branko Topolovec, Madžarevo 270  – predsjednik
2. Božidar Ipša, Madžarevo 55  – zamjenik predsjednika
3. Saša Pavlić, Madžarevo 190  – član
4. Vlado Topolovec, Madžarevo 280  – član
5. Ivica Žeger, Madžarevo 110    – član
6. Vladimir Šarc, Madžarevo 271 – član
7. Mladen Šimec, Madžarevo 31A  – član
8. Ivan Međeral, Madžarevo 19  – član

9. Drago Benko, Mađarevo 63  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA MATUŠINI
1. Dražen Horvat, Donje Makojišće 83    – predsjednik
2. Ivan Topolovec, Donje Makojišće 59   – zamjenik predsjednika
3. Ljubica Vrbanec, Donje Makojišće 56  – članica
4. Vladimir Matušin, Donje Makojišće 54   – član

5. Ljubek Matušin, Donje Makojišće 73  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA MOŽĐENEC
 
1. Josip Čovran, Možđenec 123B – predsjednik
2. Tomislav Smoljanec, Možđenec 93 – zamjenik predsjednika
3. Vladimir Volarić, Možđenec 18  – član
4. Ivan Kovač, Možđenec 65  – član
5. Damir Žugec, Možđenec 72    – član
6. Stjepan Kocijan, Možđenec 25 – član
7. Josip Bosilj, Možđenec 44A  – član
8. Zvonimir Žuti, Možđenec 46A  – član

9. Dragutin Pazman, Možđenec 158A   – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA NOVI MAROF
1. Vladimir Ferenčina, Novi Marof, Zagorska 65  – predsjednik
2. Nenad Maršić, Novi Marof, Varaždinska 88 – zamjenik predsjednika
3. Dragutin Košćak, Novi Marof, Lj. Gaja 3    – član
4. Zvonimir Lacković, Novi Marof, V. Nazora 5  – član
5.Marija Češi, Novi Marof, N. Š. Zrinjskog 16  – članica
6. Antun Čabrajec, Novi Marof, Zagrebačka 2 – član
7. Marko Đurin, Novi Marof, Varaždinska 35A  – član
8. Igor Bužić, Novi Marof,Franjevačka 5  – član

9. Vjeran Novoselec, Novi Marof, V. Nazora 22  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA OREHOVEC
1. David Posilović, Orehovec 62A   – predsjednik
2. Krešimir Horvatić, Orehovec 5  – član
3. Ana Vukalović, Orehovec 54  – članica
4. Antonio Benjak, Orehovec 37A    – član
5. Miljenko Bartolec, Orehovec 51  – član
6. Damir Šafran, Orehovec 70  – član

7. Damir Fotak, Orehovec 29  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA OŠTRICE
1. Boris Šafran, Oštrice 121A    – predsjednik
2. Robertino Radić, Oštrice 56   – zamjenik predsjednika
3. Valentin Vukalović, Oštrice 120  – član
4. Mario Košćak, Oštrice 130   – član
5. David Stepan, Oštrice 79   – član
6. Ružica Košćak, Oštrice 78A   – članica

7. Davor Šafran, Oštrice 112B  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA PAKA
1. Marijan Mlinarek, Paka 37 – predsjednik
2. Josip Jelen, Paka 22   – član
3. Kristijan Korša, Paka 17   – član

4. Tomislav Prelog, Paka 79   – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA PODEVČEVO
1. Stjepan Zemljak, Podevčevo 129   – predsjednik
2. Radovan Martinec, Podevčevo 148   – zamjenik predsjednika
3. Darinka Ostroški, Podevčevo 92   – članica
4. Karmen Zemljak, Podevčevo 129    – članica
5. Darinka Lihtar, Podevčevo 141  – članica
6. Toni Slunjski, Podevčevo 145    – član
7. Zoran Grahovac, Podevčevo 76  – član
8. Stjepan Plantak, Podevčevo 205/B – član

9. Snježana Vugrin, Podevčevo 140 – članica


VIJEĆE MJESNOG ODBORA PODRUTE
1. Nenad Šinjori, Podrute 30B   – predsjednik
2. Ivica Toma, Podrute 2A  – zamjenik predsjednika
3. Mario Hrenić, Podrute 55   – član
4. Danijel Česi, Podrute 87  – član
5. Miroslav Drčec, Podrute 51  – član
6. Jelena Pek, Podrute 63   – članica

7. Stjepan Šimunec, Podrute 7  – član


 
VIJEĆE MJESNOG ODBORA PRESEČNO
1. Martin Rabuzin, Presečno 68   – predsjednik
2. Božo Hokman, Presečno 86A   – zamjenik predsjednika
3. Zdravko Rabuzin, Presečno 50  – član
4. Zdravko Hokman, Presečno 88   – član
5. Dominik Meštrić, Presečno 136   – član
6. Božidar Miljančić, Presečno 67  – član

7. Marijan Meštrić, Presečno 40A  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA PURGARI
1. Josip Harmicar, Remetinec 56B  – predsjednik
2. Mladen Juranko, Remetinec 6  – zamjenik predsjednika
3. Damir Čolja, Remetinec 5 – član
4. Vladimir Grbac, Remetinec 49   – član
5. Dražen Vincek, Remetinec 46   – član
6. Milan Miketek, Remetinec 8B   – član

7. Mladen Miklobušec, Remetinec 63  – član


 
VIJEĆE MJESNOG ODBORA REMETINEC
1. Slavko Vuradin, Remetinec 221   – predsjednik
2. Zdravko Maltar, Remetinec 306 A  – zamjenik predsjednika
3. Dalibor Puškadija, Remetinec 116  – član
4. Josip Pofuk, Remetinec 176 C  – član
5. Goran Cindori, Remetinec 318   – član
6. Branimir Čikan, Remetinec 284  – član
7. Marijan Pofuk, Remetinec 380  – član
8. Đuro Košćak, Remetinec 125J  – član

9. Božo Antolić, Remetinec 84  – član


 
VIJEĆE MJESNOG ODBORA STRMEC
1. Mladen Benjak,  Strmec Remetinečki 100   – predsjednik
2. Dalibor Puškadija,  Strmec Remetinečki 82  – član
3. Zvonimir Pisačić, Strmec Remetinečki 30  – član
4. Josip Gorajšćan, Strmec Remetinečki 113   – član
5. Slavko Puškadija, Strmec Remetinečki 97  – član
6. Milan Stepan, Strmec Remetinečki 99A  – član

7. Miljenko Benjak, Strmec Remetinečki 67   – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA SUDOVEC
1. Tomica Zidarić, Sudovec, Zagrebačka 7   – predsjednik
2. Dražen Đurđević, Sudovec, Zagrebačka 19 – član
3. Mario Antolić, Sudovec, Varaždinska 52   – član
4. Tomislav Zidarić, Sudovec, Zelinska 3  – član
5. Krešo Kos, Sudovec, Zagrebačka 47  – član
6. Slavek Zidarić, Sudovec, Zelinska 5   – član

7. Josip Zidarić, Sudovec, Zagrebačka 19  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA TOPLIČICA
1. Ivica Čunović, Topličica, Odvojak Grebengradske 5  – predsjednik
2. Dario Poljak, Topličica, Grebengradska 23  – zamjenik predsjednika
3.  Zlatko Turk, Topličica, Grebengradska 6   – član
4. Ivica Vragović, Topličica, Dvorska 9  – član

5. Mario Cesar, Topličica, Dvorska 2  – član


VIJEĆE MJESNOG ODBORA ZAVRŠJE
1. Jurica Plantak, Bela 10A   – predsjednik
2. Krunoslav Grudiček, Završje Podbelsko 141A – zamjenik predsjednika
3. Goran Piskač, Završje Podbelsko 87  – član
4. Josip Vizjak, Završje Podbelsko 209  – član
5. Damir Zagorec, Završje Podbelsko 122  – član
6. Danijel Slunjski, Završje Podbelsko 12  – član
7. Darko Boršić, Završje Podbelsko 136  – član
8. Ivica Slunjski, Filipići 19 – član

9. Ivica Vugrin, Završje Podbelsko 229  – član